Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanıcı Adı Şifre: Beni hatırla

Kpss’ye Nasıl Çalışılır?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi

• Sayfa:
  • 1

BAŞLIK: Kpss’ye Nasıl Çalışılır?

Kpss’ye Nasıl Çalışılır? 2 yıl, 8 ay önce #6223

Kamu Personel Seçme Sınavı’nı kazanmak öğretmen adayları ve diğer adayların en büyük hayali diyebiliriz. Çünkü bir nevi Kpss onlar için hayatın başlangıç noktası diyebiliriz. Bu yüzdendir ki Kpss’yi kazanmakta çok önemli bir hale gelmiştir. Sınav sonrasında yaşadığımız hezimet adaylar için büyük bir sıkıntı halini alabileceğini göz önünde bulundurursak bu sınavı kazanmak çok önemlidir.

Hayatımızın dönüm noktası olan bu sınavdan alnımızın akıyla nasıl çıkabiliriz? Hepimizin bilmek istediği soru belki de. Kpss’nin bilgiyi test eden bir sınav olduğunu düşünürsek nasıl çalışacağımızı ona göre ayarlamamız gerekir. Genel Yetenek- Genel Kültür ve Eğitim Bilimlerini iyi bir şekilde kavrayabilmek için çalışma metoduna sahip olmamız gerekmektedir.

Sınava çalışırken yapmamız gereken aslında çok basit. Planlı programlı çalışarak bu sınavın üstesinden gelmek daha kolay bir hal alır. Hangi gün hangi saat hangi derse çalışacağınızı biliyorsanız çalışmalarınız sistemli bir hale gelmiş demektir. Sistemli çalışmalar da kısa zamanda meyvelerini verecektir. Kpss’ye çalışırken dikkat etmeniz gereken tek nokta planınızı gerçekleştirebilmektir. Bunu yaptığınız takdirde başarı kaçınılmaz olur.

Kpss Nasıl Çalışılır
  • ceyda
  • Tecrübeli Üye
  • Gönderiler: 55
  • 

Cvp: Kpss’ye Nasıl Çalışılır? 2 yıl, 8 ay önce #6262

Insanların hangi dersi hangi saatte daha iyi kavrayabildiklerini fark etmeleri bayağı zaman alabiliyor. Fakat yatmadan önce çalışılan dersler için daha akılda kalıcı olduğunu okumuştum.
  • saysomething
  • Tecrübeli Üye
  • Gönderiler: 76

Cvp: Kpss’ye Nasıl Çalışılır? 2 yıl, 7 ay önce #6429

güzel paylaşım kpss ye planlı ve programramlı çalışılmalı saysomething dedi gibi her derse saat farkı vardır onu ayarlamak lazım
  • Omer21
  • Kaliteli Üye
  • Gönderiler: 97

Cvp: Kpss’ye Nasıl Çalışılır? 2 yıl, 7 ay önce #6718

Kpss çok ciddi bir çalışma gerektiren bir sınav. Bir yıllık periyotlarda yapılan ciddi çalışmalarla başarılı olunabiliyor etraftan gözlediğim kadarıyla. Tabi bazen ikinci seneyede sarkabiliyor. Buda çok normal. Zor bir sınav çünkü.
  • kpssx
  • Tecrübeli Üye
  • Gönderiler: 77
  • Sayfa:
  • 1
Sayfa oluşturulma süresi: 1.85 saniye

Tüm dokümanlar tanıtım amaçlıdır satışı yapılmadığı gibi hiçbir ticari menfaat gözetilmemektedir. 5846 Fikir ve Sanat Eserleri Kanununda Değişiklik (Resmi Gazete Kabul Tarihi : 3.3.2004) ile kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen öncelikle üç gün içinde ihlalin durulmasını istemek zorundadır. Durdurulmadığı takdirde savcılığa başvurabilir. Eğer ihlal edilen bir durum söz konusu ise bize ulaşınız. E-mail: guncoders@gmail.com