Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanıcı Adı Şifre: Beni hatırla

• Sayfa:
  • 1
  • 2

BAŞLIK: KPSS 2013 Başvuruları

Cvp: KPSS 2013 Başvuruları 2 yıl, 11 ay önce #4484

OSYM nin sınavlar hakkında büyük değişiklikler yapacağını sanmıyorum,söylentilere aldanmamak gerek,zaten herhangi bir durum olursa resmi açıklama yapmak zorundalar...
  • erol borek
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 25
  • 

Cvp: KPSS 2013 Başvuruları 2 yıl, 10 ay önce #5382

İnşallah 2013 te yapılacak olan kpss bir an önce nasıl olacağı açıklanır.Bizler de o tarihte mezun olup sınava gireceğiz.
  • BySuskun42
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 4

Cvp: KPSS 2013 Başvuruları 2 yıl, 8 ay önce #6715

Kpss 2013 başvuruları da diğer senelerdeki gibi olur diye düşünüyorum. Sistemde pek fazla değişiklik olmazsa değişen pek fazla birşeyde olmaz.
  • kpssx
  • Tecrübeli Üye
  • Gönderiler: 77

Cvp: KPSS 2013 Başvuruları 2 yıl, 8 ay önce #6904

Kpss 2013 de diğer yıllardaki gibi olur herhalde. Şimdiden sınava başvurucak adaylara başarılar diyorum.
  • kpssy
  • Kaliteli Üye
  • Gönderiler: 80

Cvp: KPSS 2013 Başvuruları 2 yıl, 7 ay önce #8729

Yine bir soru çalma faciası yaşanmazsa yine eylul kasım arası olur, pek bir değişiklik olacağını sanmıyorum.
  • koftehor
  • Yeni Üye
  • Gönderiler: 15
  • Sayfa:
  • 1
  • 2
Sayfa oluşturulma süresi: 0.26 saniye

Tüm dokümanlar tanıtım amaçlıdır satışı yapılmadığı gibi hiçbir ticari menfaat gözetilmemektedir. 5846 Fikir ve Sanat Eserleri Kanununda Değişiklik (Resmi Gazete Kabul Tarihi : 3.3.2004) ile kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen öncelikle üç gün içinde ihlalin durulmasını istemek zorundadır. Durdurulmadığı takdirde savcılığa başvurabilir. Eğer ihlal edilen bir durum söz konusu ise bize ulaşınız.