Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanıcı Adı Şifre: Beni hatırla

Orta okul (ilköğretim) mezunları kpss‘ye girebilir mi?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi

  • Sayfa:
  • 1

BAŞLIK: Orta okul (ilköğretim) mezunları kpss‘ye girebilir mi?

Orta okul (ilköğretim) mezunları kpss‘ye girebilir mi? 2 yıl, 9 ay önce #7255

Kpss lisans (üniversite), önlisans (2 yıllık üniversite) ve ortaöğretim (lise) düzeyinde yapılmaktadır. Buna göre orta okul (ilköğretim) mezunları kpss’ye giremez.

Önlisans mezunları ile orta öğretim(lise) mezunlarının gireceği kpss arasındaki farklar nelerdir?

Hiç bir fark yoktur. Bu durumdaki adaylar aynı sınava tabidirler.
  • cnetworks
  • ÇEVRİMDIŞI
  • Kaliteli Üye
  • Gönderiler: 150
  • Karma: 0
  • 

Cvp: Orta okul (ilköğretim) mezunları kpss‘ye girebilir mi? 4 ay, 1 hafta önce #14564

lise terkim sınavlara girebilirmiyim
  • meltem yıldırım
  • Sayfa:
  • 1
Sayfa oluşturulma süresi: 0.26 saniye

Tüm dokümanlar tanıtım amaçlıdır satışı yapılmadığı gibi hiçbir ticari menfaat gözetilmemektedir. 5846 Fikir ve Sanat Eserleri Kanununda Değişiklik (Resmi Gazete Kabul Tarihi : 3.3.2004) ile kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen öncelikle üç gün içinde ihlalin durulmasını istemek zorundadır. Durdurulmadığı takdirde savcılığa başvurabilir. Eğer ihlal edilen bir durum söz konusu ise bize ulaşınız.