Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanıcı Adı Şifre: Beni hatırla

• Sayfa:
  • 1

BAŞLIK: Muharebeler Dönemi Yaprak Test

Muharebeler Dönemi Yaprak Test 2 yıl, 11 ay önce #3858

Yasal Uyarı: Sitemizdeki hiçbir dosya üzerinde sitemiz ya da yöneticiler sorumlu değildir. Yasal sorumluluk içeren dosyaları sitemiz barındırmaz ve paylaşmaz. Ancak bu gibi durumların gözden kaçma durumunda, iletişim bölümünden gerekli dosyayı kaldırmamızı isteyiniz.

5846 Fikir ve Sanat Eserleri Kanununda Değişiklik (Resmi Gazete Kabul Tarihi : 3.3.2004) ile kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen öncelikle üç gün içinde ihlalin durulmasını istemek zorundadır. Durdurulmadığı takdirde savcılığa başvurabilir.

Dosya tamemen tanıtım amaçlı eklenmiştir. LÜTFEN ORİJİNAL BASKILARINI ALINIZ. Kaynağın orijinalini online olarak ya da kitap bayilerinden alabilirsiniz. Unutmayın hiçbir şey kitap kadar iyi olamaz!

Ayrıca kaynak tanıtım amaçlı olduğu için de düşük kalitededir.

Dosya indirme linki: Bazı şeyler ziyaretçiler için gizlidir. Lütfen görmek için kayıt olun yada giriş yapın.
  • testci
  • Kaliteli Üye
  • Gönderiler: 94
  • 
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: dj_alper, EmRe
  • Sayfa:
  • 1
Sayfa oluşturulma süresi: 1.57 saniye

Tüm dokümanlar tanıtım amaçlıdır satışı yapılmadığı gibi hiçbir ticari menfaat gözetilmemektedir. 5846 Fikir ve Sanat Eserleri Kanununda Değişiklik (Resmi Gazete Kabul Tarihi : 3.3.2004) ile kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen öncelikle üç gün içinde ihlalin durulmasını istemek zorundadır. Durdurulmadığı takdirde savcılığa başvurabilir. Eğer ihlal edilen bir durum söz konusu ise bize ulaşınız. E-mail: guncoders@gmail.com